Poczta e-mail dla przedsiębiorców


@firma.pl

Poczta e-mail bez reklam

Poczta e-mail dla firm

Dla kogo?

Poczta e-mail dla firm i przedsiębiorców

Najlepsza poczta e-mail dla firm i przedsiębiorców to konto z unikalnym adresem w domenie firma.pl. To doskonałe rozwiązanie dla tych którzy nie chcą i wcale nie muszą wydawać dużych kwot na serwisy www, czy własne domeny.

Oferujemy profesjonalny i atrakcyjny adres e-mail (Twoja.nazwa)@firma.pl, który pomoże zbudować pozytywny wizerunek Twojej firmy. Fachowy adres e-mail jest zdecydowanie lepiej postrzegany przez Twoich klientów, niż bezpłatny adres w jednym z internetowych portali informacyjnych.

Internet jest lub będzie jednym z głównych sposobów komunikacji z potencjalnymi klientami. A poczta e-mail to jedna z podstawowych usług internetowych, bez której nie da się funkcjonować w dzisiejszych czasach. Należy więc zadbać o jej profesjonalną oprawę i pozytywny odbiór u Twoich klientów.

POCZTA E-MAIL DLA FIRM

Ponadto, dzięki ograniczeniu dostępu (usługa dostępna TYLKO dla firm), odbiorca maila, np. ofertowego, otrzymanego z adresu w domenie firma.pl, może mieć pewność, że faktycznie ma do czynienia z firmą, a nie z osobą prywatną.

Pod względem kosztów nasza oferta dla firm również jest bardzo atrakcyjna. Zyskujesz profesjonalny adres bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z rejestracją własnej domeny. Płacisz tylko za konto e-mail.

Nasza poczta e-mail dla firm to: atrakcyjny adres e-mail, poczta e-mail bez reklam, współpraca z urządzeniami mobilnymi, wygoda, łatwość użytkowania, fachowa obsługa oraz wiele innych – zobacz dlaczego warto.

Usługa jest dostępna tylko w serwisie www.mailik.pl. Znajduje się tam mechanizm pozwalający na sprawdzenie wolnych adresów kont e-mail, dokonanie zamówienia, a także pełna informacja o usłudze, cenach i promocjach.

Kliknij poniższy przycisk aby sprawdzić czy Twoja nazwa jest wolna i bezpłatnie przetestuj konto e-mail przez 14 dni.

Dołącz do firm z dobrym adresem!

Sprawdź już teraz, czy Twoja nazwa jest wolna i zamów ją,

zanim zrobi to ktoś inny.

KONTA E-MAIL DLA FIRM WE WŁASNEJ DOMENIE

Jeśli chcesz uruchomić pocztę e-mail dla firm we własnej domenie to zapraszamy do naszego głównego serwisu www.ibe.pl gdzie oferujemy taką usługę. Zobacz ofertę na poczta e-mail dla firm we własnej domenie.

kontakt

Formularz kontaktowy

Pytania do pomocy technicznej oraz działu handlowego prosimy zgłaszać za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego.

Zadzwoń do nas

Pn-Pt 09:00-18:00

W pozostałych godzinach
prosimy o skorzystanie
z formularza kontaktowego.

(22) 858 39 66
501 716 336