Poczta e-mail dla przedsiębiorców


@firma.pl

Poczta internetowa

Dlaczego warto?

Poczta internetowa

Konta e-mail z atrakcyjnym adresem (Twoja.nazwa)@firma.pl to idealne rozwiązanie dla osób prowadzących firmę lub planujących ją założyć.

Nasza poczta internetowa to nie tylko całkowity brak reklam, współpraca z urządzeniami mobilnymi, bezawaryjność, wygoda i duża funkcjonalność ale przede wszystkim adres, który jest wizytówką firmy.

Dobry adres jest ważny – wyróżnij się, stać Cię na to!

JAK WYKORZYSTAĆ PROFESJONALNY ADRES EMAIL?

Pochwal się nim, niech Twoi klienci zobaczą ten adres.
Drukowane materiały reklamowe (wizytówki, ulotki, foldery itd), oklejenie samochodu czy jakakolwiek inna forma reklamy jaka przyjdzie do głowy kreatywnemu przedsiębiorcy to okazja do pokazania swojego profesjonalnego adresu email. Na pewno zostanie to dostrzeżone i zaprocentuje pozytywnym odbiorem u klienta. Szczególnie w sytuacji gdy ogromna ilość firmowych adresów mailowych jest zakładana w darmowych, często nie związanych z nazwą firmy, adresach popularnych portali internetowych. To okazja by móc się wyróżnić na tym tle.

POCZTA INTERNETOWA BEZ REKLAM

Atutem oferowanej przez nas usługi jest całkowity brak reklam. Nie wysyłamy ich naszym klientom, ani nie sprzedajemy adresów email naszych użytkowników innym firmom. Nie wyświetlamy reklam na stronach logowania do panelu administracyjnego ani webmaila (dostęp do poczty email przez stronę WWW). Nie doklejamy żadnych stopek reklamowych w przesyłanych wiadomościach.

BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW

Ważne jest również, że zyskujesz profesjonalny adres bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z rejestracją własnej domeny. Płacisz tylko za konto email i korzystasz z profesjonalnego adresu.

Teraz w promocji „Tania poczta e-mail” utrzymanie konta e-mail w domenie firma.pl to tylko 15 zł netto / rok.

CO JESZCZE W OFERCIE?

Nasza profesjonalna poczta internetowa współpracuje z urządzeniami mobilnymi, spełnia wymagania ZUS, posiada ochronę antywirusową i antyspamową, zapewnia dostęp do poczty przez stronę WWW (Horde oraz Roundcube), gwarantuje też całkowity brak reklam.

Podstawowe dane skrzynki email:

 • Pojemność konta: 50 GB,
 • Całkowity brak reklam,
 • Współpraca z urządzeniami mobilnymi,
 • Regularna kopia danych,
 • Panel administracyjny PLESK do samodzielnego zarządzania usługami,
 • Do wyboru dwa niezależne programy do obsługi poczty przez stronę WWW (Horde oraz Roundcube),
 • Profesjonalna obsługa,
 • Duża funkcjonalność,
 • Bezpłatny, 14-dniowy okres testowy.

Dajemy Ci możliwość samodzielnego administrowania kontem mailowym za pomocą jednego z najlepszych na świecie paneli administracyjnych PLESK dostępnego w języku polskim i angielskim.
Panel administracyjny PLESK jest to wielokrotnie nagradzane narzędzie umożliwiające w prosty sposób, dostęp do szerokiej gamy usług bezpośrednio przez każdego użytkownika. Panel jest przyjazny użytkownikowi, nie trzeba znać żadnych specjalnych poleceń aby w pełni go wykorzystać. Do jego obsługi wystarczy przeglądarka oraz myszka!

Panel administracyjny umożliwia:

 • samodzielną zmianę hasła,
 • zarządzanie modułem antyspamowym,
 • obsługę białej i czarnej listy,
 • ustawienie przekierowania poczty,
 • aktywację autorespondera (automatyczna odpowiedź).

Poczta internetowa w domenie firma.pl jest przeznaczona TYLKO dla firm!
Sprawdź jak zamówić.

Usługa jest dostępna tylko w serwisie www.mailik.pl. Znajduje się tam mechanizm pozwalający na sprawdzenie wolnych adresów kont e-mail, dokonanie zamówienia, a także pełna informacja o usłudze, cenach i promocjach.

Kliknij poniższy przycisk aby sprawdzić czy Twoja nazwa jest wolna i bezpłatnie przetestuj konto e-mail przez 14 dni.

Dołącz do firm z dobrym adresem!

Sprawdź już teraz, czy Twoja nazwa jest wolna i zamów ją,

zanim zrobi to ktoś inny.

POCZTA E-MAIL DLA FIRM WE WŁASNEJ DOMENIE

Jeśli chcesz uruchomić pocztę e-mail dla firm we własnej domenie to zapraszamy do naszego głównego serwisu www.ibe.pl gdzie oferujemy taką usługę. Zobacz ofertę na poczta e-mail dla firm we własnej domenie.

Formularz kontaktowy

Pytania do pomocy technicznej oraz działu handlowego prosimy zgłaszać za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego.

Zadzwoń do nas

Pn-Pt 09:00-18:00

W pozostałych godzinach
prosimy o skorzystanie
z formularza kontaktowego.

(22) 858 39 66
501 716 336