Poczta e-mail dla przedsiębiorców


@firma.pl

Poczta e-mail bez reklam

Poczta elektroniczna

Jak zamówić?

Poczta elektroniczna

Poczta elektroniczna w domenie firma.pl jest dostępna jedynie w naszym serwisie mailik.pl gdzie znajduje się pełna informacja o usłudze, cenach i promocjach jak również wszelkie dane techniczne.

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy opis jak krok po kroku skonfigurować konto poczty elektronicznej w najpopularniejszych programach pocztowych oraz przydatne informacje o logowaniu do poszczególnych usług (poczta email przez stronę WWW, panel administracyjny). Dostępna jest również pełna specyfikacja techniczna oferowanej przez nas usługi. Mamy nadzieję, że będą to pomocne wiadomości.

Znajduje się tam również mechanizm pozwalający na sprawdzenie wolnych adresów kont email oraz dokonanie zamówienia.

POCZTA ELEKTRONICZNA DLA FIRM I NIE TYLKO

Poczta elektroniczna w domenie firma.pl jest idealnym wyborem dla osób prowadzących firmę, ale w serwisie mailik.pl wybór nazw domen jest dużo większy. Dzięki temu również osoby prywatne mogą zamówić profesjonalne konta poczty elektronicznej z atrakcyjnym wizerunkowo adresem.

Wystarczy wpisać propozycję nazwy konta mailowego, wybrać z listy rozwijanej jedną z atrakcyjnych nazw domen tematycznych i kliknąć „SPRAWDŹ”.
System wyświetli listę nazw we wszystkich dostępnych domenach wraz ze statusem wolny / zajęty. Jeśli wybrana nazwa we wskazanej domenie jest wolna wówczas system zaznaczy ją na wyświetlonej liście. Aby przejść do zamówienia wystarczy kliknąć przycisk „DALEJ” na dole strony. Cała procedura jest niezwykle prosta.

Krótko podsumowując, nasze konto poczty elektronicznej to: atrakcyjny adres, całkowity brak reklam, współpraca z urządzeniami mobilnymi, możliwość wysyłania dużych załączników, brak limitu transferu danych oraz wiele innych udogodnień dających naszym klientom komfort i wygodę korzystania z naszych usług – zobacz dlaczego warto.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o naszej usłudze oraz skorzystania z bezpłatnego 14 dniowego okresu testowego w celu wypróbowania konta email. Korzystanie z usługi w tym czasie nie powoduje żadnych zobowiązań.

Prosimy również o nadsyłanie Państwa uwag i sugestii za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się w dziale Kontakt. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze lepiej dopasować nasze usługi do Państwa oczekiwań.

Kliknij poniższy przycisk aby sprawdzić czy Twoja nazwa jest wolna i bezpłatnie przetestuj konto e-mail przez 14 dni.

Dołącz do firm z dobrym adresem!

Sprawdź już teraz, czy Twoja nazwa jest wolna i zamów ją,

zanim zrobi to ktoś inny.

POCZTA E-MAIL DLA FIRM WE WŁASNEJ DOMENIE

Jeśli chcesz uruchomić pocztę e-mail dla firm we własnej domenie to zapraszamy do naszego głównego serwisu www.ibe.pl gdzie oferujemy taką usługę. Zobacz ofertę na poczta e-mail dla firm we własnej domenie.

kontakt

Formularz kontaktowy

Pytania do pomocy technicznej oraz działu handlowego prosimy zgłaszać za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego.

Zadzwoń do nas

Pn-Pt 09:00-18:00

W pozostałych godzinach
prosimy o skorzystanie
z formularza kontaktowego.

(22) 858 39 66
501 716 336