Strony internetowe dla firm - taniej niż myślisz

UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Tworzenie stron www

Tworzenie stron www

od 1200 zł netto – opłata JEDNORAZOWA!

WYBRANE ZALETY NASZEJ OFERTY:

  • profesjonalne strony www,
  • indywidualna szata graficzna dopasowana tematycznie do profilu Twojej firmy,
  • responsywne strony www,
  • łatwy w użyciu panel administracyjny do zarządzania treścią,
  • atrakcyjny wygląd strony www i przejrzysta prezentacja materiałów,
  • integracja z serwisami społecznościowymi Facebook, Twitter, itd.

TWORZENIE STRON WWW – JAK PRACUJEMY?

Po przesłaniu do nas zamówienia będziemy Cię prowadzili przez kolejne etapy prac. Ustalimy szczegóły dotyczące szaty graficznej oraz przekazanie nam materiałów do umieszczenia w serwisie www. Podpisując z nami umowę na wykonanie serwisu internetowego nic nie ryzykujesz. Pierwsze płatności pojawiają się dopiero po zaakceptowaniu projektu graficznego więc bez żadnego ryzyka możesz obejrzeć przygotowaną przez nas propozycję wyglądu serwisu internetowego. W przypadku gdy projekt nie zostanie zaakceptowany nie ponosisz żadnych kosztów. Po akceptacji wszystkich prac serwis internetowy jest publikowany w Internecie a następnie przekazujemy dane dostępowe do panelu administracyjnego oraz prawa własności do serwisu www.

Będziemy Cię wspierać również po wykonaniu strony www. Pomagamy w obsłudze panelu CMS i ewentualnej późniejszej rozbudowie. Podpowiadamy w zarządzaniu treścią i działaniach promocyjnych (możemy przygotować ofertę na reklamę w Ads oraz pozycjonowanie).

Zobacz opis usługi.

JAK ZAMÓWIĆ?

Odpowiedz na trzy proste pytania dotyczące Twojej strony www, wypełnij krótki formularz w naszym główny serwisie IBE.pl – Zamawiam ofertę.

kontakt

Formularz kontaktowy

Pytania do pomocy technicznej oraz działu handlowego prosimy zgłaszać za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego.

Zadzwoń do nas

Pn-Pt 09:00-18:00

W pozostałych godzinach
prosimy o skorzystanie
z formularza kontaktowego.

(22) 858 39 66
501 716 336