Poczta e-mail dla przedsiębiorców


@firma.pl

Poczta e-mail bez reklam

Konto e-mail

Specyfikacja techniczna

Konto e-mail

Oferowane przez nas konto e-mail to usługa na najwyższym poziomie pod względem niezawodności, bezpieczeństwa i szybkości, także wygody naszych klientów.

Jedną z najważniejszych cech jest oczywiście profesjonalny adres (Twoja.nazwa)@firma.pl, który pomoże Ci zbudować pozytywny wizerunek wśród Twoich klientów przy minimum kosztów. Nie musisz ponosić dodatkowych opłat związanych z rejestracją własnej domeny. Płacisz tylko za konto email i korzystasz z profesjonalnego adresu.

Bezpieczeństwo zapewnia wbudowany system antywirusowy, antyspamowy (samodzielnie można regulować „ostrość” antyspamu) a także regularna kopia danych.

Nasze konto email zapewnia współpracę z urządzeniami mobilnymi oraz całkowity brak reklam (na konta email naszych klientów nie są wysyłane reklamy, na stronach logowania do panelu administracyjnego czy webmaila również nie wyświetlamy reklam). Możliwość wysyłania dużych załączników, brak limitu transferu danych a także dwa dodatkowe bezpłatne aliasy. Wszystkie te zalety zapewniają naszym klientom komfort i wygodę korzystania z naszych usług.

Przyczyniają się do tego również programy do zarządzania pocztą przez stronę internetową. Udostępniamy do wyboru dwie bardzo popularne aplikacje: Horde oraz RoundCube.

Panel administracyjny PLESK pozwala na samodzielne zarządzanie usługami w prosty sposób. Obsługa programu jest na tyle intuicyjna, że pozwala na samodzielna zmianę ustawień bez konieczności kontaktu z działem technicznym.

Nasze konto email spełnia wymogi ZUS i FISKUS’a.

KONTO E-MAIL – TESTUJ ZA DARMO

Usługę można bezpłatnie testować przez okres 14 dni. Otrzymują Państwo czas by dokładnie i bezpłatnie wypróbować konto email. Korzystanie z usługi w okresie testowym nie powoduje żadnych zobowiązań – sprawdź jak zamówić.

Usługa jest dostępna tylko w serwisie www.mailik.pl. Znajduje się tam mechanizm pozwalający na sprawdzenie wolnych adresów kont e-mail, dokonanie zamówienia, a także pełna informacja o usłudze, cenach i promocjach.

Dołącz do firm z dobrym adresem!

Sprawdź już teraz, czy Twoja nazwa jest wolna i zamów ją,

zanim zrobi to ktoś inny.

POCZTA E-MAIL DLA FIRM WE WŁASNEJ DOMENIE

Jeśli chcesz uruchomić pocztę e-mail dla firm we własnej domenie to zapraszamy do naszego głównego serwisu www.ibe.pl gdzie oferujemy taką usługę. Zobacz ofertę na poczta e-mail dla firm we własnej domenie.

kontakt

Formularz kontaktowy

Pytania do pomocy technicznej oraz działu handlowego prosimy zgłaszać za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego.

Zadzwoń do nas

Pn-Pt 09:00-18:00

W pozostałych godzinach
prosimy o skorzystanie
z formularza kontaktowego.

(22) 858 39 66
501 716 336