Strony internetowe dla firm - taniej niż myślisz

UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Projektowanie stron www

Strony www – opis usługi

Projektowanie stron www

JAKIE SĄ KOSZTY?

Ważną cechą naszej oferty jest JEDNORAZOWA opłata za wykonanie strony www. Wiele firm przedstawia swoją ofertę tak by wyglądała na tanią podając niską cenę abonamentu miesięcznego. Jednak w rzeczywistości często opłata jest pobierana w formie rocznego abonamentu tak długo jak istnieje strona www a na przestrzeni kilku lat (bo co najmniej tyle strona internetowa ma istnieć) opłaty te tworzą sporą kwotę. Warto sprawdzić dokładnie koszty (szczególnie koszty w kolejnych latach) aby nie narazić się na duże wydatki. U nas jednorazowa opłata od 1200 zł netto bez ukrytych kosztów.

SZATA GRAFICZNA STRONY WWW

Najprościej rzecz ujmując jest to wygląd oraz rozmieszczenie poszczególnych elementów na stronie internetowej. Na podstawie wskazówek i sugestii przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt szaty graficznej dopasowany do rodzaju prowadzonej działalności.

RESPONSYWNE STRONY WWW

Automatyczne dopasowywanie się strony www do urządzenia na jakim jest wyświetlana.

Do przeglądania serwisów internetowych wykorzystujemy różnego rodzaju urządzenia takie jak: tablety, netbooki czy smartfony. Każde z tych urządzeń ma różne rozmiary a co za tym idzie inne rozdzielczości. Tworzymy strony www, które będą automatycznie dostosowywać się do urządzenia, na którym są wyświetlane. Są to tak zwane responsywne strony internetowe (RWD – Responsive Web Design).

SYSTEM CMS

System zarządzania treścią (CMS – Content Management System) to oprogramowanie służące do publikacji i aktualizacji treści strony www.

Istnieją różne systemy CMS ale my najczęściej korzystamy z WordPress, którego panel administracyjny pozwala w bardzo łatwy sposób dokonać edycji treści nawet początkującym użytkownikom bez konieczności znajomości języka HTML i innych języków programowania.

Podstawowa funkcjonalność systemu WordPress:

 • wygodny i łatwy w obsłudze panel administracyjny w języku polskim,
 • szybka i wygodna publikacja treści dowolnego typu (artykułów, dokumentów, plików, zdjęć, muzyki, filmów itp.),
 • dodawanie / usuwanie działów serwisu i podstron,
 • niewielkie wymagania techniczne (wszystkie funkcje są dostępne z poziomu stron WWW – wystarczy dowolna przeglądarka internetowa),
 • edytor do formatowania treści,
 • możliwość przenoszenia treści z dokumentów MS Word, OpenOffice, HTML,
 • zarządzanie plikami graficznymi i multimedialnymi,
 • kontrola wersji dla wszystkich publikowanych materiałów (możliwość przywracania wcześniejszych wersji),
 • podgląd strony przed publikacją,
 • system powiadomień o zdarzeniach w serwisie,
 • możliwość szybkiego dodania rozszerzeń (nowych modułów) serwisu,
 • optymalizacja SEO.

POZYCJONOWANIE STRON WWW

Po wykonaniu strony www chętnie zajmiemy się również pozycjonowaniem. Dowiedz się więcej o ofercie na pozycjonowanie stron www.

JAK ZAMÓWIĆ?

Odpowiedz na trzy proste pytania dotyczące Twojej strony www, wypełnij krótki formularz w naszym główny serwisie IBE.pl – Zamawiam ofertę.

kontakt

Formularz kontaktowy

Pytania do pomocy technicznej oraz działu handlowego prosimy zgłaszać za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego.

Zadzwoń do nas

Pn-Pt 09:00-18:00

W pozostałych godzinach
prosimy o skorzystanie
z formularza kontaktowego.

(22) 858 39 66
501 716 336