Poznaj naszą firmę

informacje

O nas

O nas

Serwis internetowy firma.pl powstał z myślą głównie o małych firmach, którym zależy na profesjonalnym, biznesowym wizerunku bez konieczności ponoszenia dużych kosztów.

Ideą serwisu firma.pl jest wspieranie rozwoju i profesjonalizacji małego biznesu. Jesteśmy przekonani, że nawet niewielkie firmy są w stanie zadbać o odpowiedni, biznesowy wizerunek. Z taką myślą przygotowaliśmy usługę, która jest atrakcyjna dla tej grupy odbiorców – konta mailowe z profesjonalnym adresem w domenie firma.pl.

Adres Twojego konta e-mail może wyglądać tak: (Twoja.nazwa)@firma.pl – to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie potrzebują tworzyć własnych serwisów internetowych ani utrzymywać kont e-mail we własnej domenie, ale którym zależy na profesjonalnym wizerunku.

Dodatkowo, oferujemy również:

  • serwery wirtualne (hosting),
  • tworzenie stron internetowych,
  • pozycjonowanie,
  • działania z zakresu social media.

Serwis firma.pl jest własnością firmy IBE.

IBE działa na polskim rynku internetowym od 2003 roku. Oferuje usługi z zakresu szeroko rozumianego internetowego wsparcia dla firm: profesjonalne konta poczty e-mail, rejestracja domen, hosting, tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie serwisów www.

W ramach grupy IBE działa również serwis internetowy mailik.pl, oferujący profesjonalne konta e-mail w wielu atrakcyjnych domenach tematycznych. Zamówienie konta mailowego z serwisu firma.pl również odbywa się za pośrednictwem serwisu mailik.pl.

Od początku swojej działalności IBE stawia na wysoką jakość oferowanych usług oraz satysfakcję i zadowolenie klientów. Jeśli więc szukają Państwo rzetelnego i profesjonalnego wsparcia w zakresie usług internetowych – serdecznie zapraszamy!

Aktualności

 Najnowsze posty

Bezpieczna poczta e-mail, czyli jaka

Bezpieczna poczta e-mail, czyli jaka

Coraz częściej zastępuje nam telefon, spotkania, nie mówiąc już o tradycyjnej poczcie. Trzeba jednak pamiętać, że poczta e-mail, choć jest szybka, wygodna i co istotne tania, może również oznaczać zagrożenia, które są związane z jej nadużywaniem w celu osiągnięcia korzyści majątkowych przez osoby trzecie.

Najlepsza poczta internetowa, darmowe triki

Najlepsza poczta internetowa, darmowe triki

Wiesz już jak utworzyć adres e-mail, by Twoja korespondencja wyglądała profesjonalnie, podpowiedzieliśmy Ci również, na co zwrócić uwagę wpisując tytuł wiadomości. Dziś pora na kilka wskazówek, które pomogą Ci zamienić zwykłą korespondencję w profesjonalną perełkę.

kontakt

Formularz kontaktowy

Pytania do pomocy technicznej oraz działu handlowego prosimy zgłaszać za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego.

Zadzwoń do nas

Pn-Pt 09:00-18:00

W pozostałych godzinach
prosimy o skorzystanie
z formularza kontaktowego.

(22) 858 39 66
501 716 336